5 vietas ko latviešiem jaapmeklē esot ASV

Pārvācoties no Latvijas uz Ameriku, iespējams grūti atrast vietu kur jūties kā mājas. Kas ir pašsaprotami, jo atrodies citā valstī kas ir tik ļoti atšķirīga no tavas dzimtenes.Tad nu es uzņēmos apkopot dažas vietas Amerikā kuras,manuprāt, latviešiem patiktu.

Frankenmut, Michigan

1845. gadā šis ciems tika dibināts kā Bavārijas luterāņu misijas kolonija, un mūsdienās to sauc par “Mičiganas mazo Bavāriju“. Pilsēta ir slavena ar Bronnera Ziemassvētku brīnumzemi, kas apgalvo, ka tas ir lielākais Ziemassvētku veikals pasaulē. Šī vieta var justies kā mājas tiem latviešiem kam patīk ziema un Ziemassvētki. Lielas sniega kupenas, izrotātās ielas ar ziemassvētku lampiņām…Tas liks atgriezties atmiņās par Ziemassvētku tirdziņu Vecrīgā.

Healdsburga, Kalifornija

Ja kādreiz esat vēlējies apmeklēt Toskānu, Hīldsburga ir jūsu nākamā labākā izvēle. Tas atrodas tajā pašā platuma līnijā kā Itālijas reģions, tāpēc tam ir līdzīgs klimats un tajā audzē tonnu Toskānas vīnu šķirņu. Nedrīkst palaist garām arī pilsētas itāļu virtuvi. Šī vieta būs ideali piemērota latviešiem, kam Latvijā esot, pietrūka vairāk saules menešu.

Monpeljē, Vērmonta

Ja šo mazo pilsētiņu apmeklēsiet rudenī,tad noteikti daudziem latviešiem tā atgadinās Siguldu un zelta rudeni.

Šī krāšņā pilsēta, kas nosaukta Francijas Monpeljē vārdā, tika dibināta 1781. gadā un ir bagāta ar vēsturi. Tās franču stila ēkas, žilbinošā rudens lapotne padara to par obligātu apskati. 

Hermans, Misūri

Šo mazo pilsētiņu izvēlējās vācu imigranti, jo tā atrodas netālu no Misūri upes, kas atgādināja viņu mīļo Reinas upi. Klimats padarīja šo vietu par ideālu vīna darīšanai, un mūsdienās šajā apgabalā ir daudz vietējo vīna darītavu.

Ēkas un apkārtne atgādina ļoti atgādina Rīgas Āgenskalnu, kas līdzīgi kā Misuri atrodas upes krastā. 

Hocking Hills, Ohaio

Hocking Hills štats līdzinās Skotijas slavenajai ainavai, ko papildina tās sulīgi zaļumi un ūdenskritumi, cik tālu vien var redzēt. Tā ir skaista vieta, ko apmeklēt pārgājienu piedzīvojumiem.

Man pašai kā latvietei ši vieta šķiet kā paradīze – meži,zaļums un undenkritumi! Uzskatu,ka jebkurš dabasmīlis spēs ļoti novertēt šo vietu.